Меню
0
Товар добавлен в избранное
Безкоштовно зі всіх номерів0 (800) 75-04-57
0 (800) 75-04-57

Графік роботи коллцентра:

ПН - ПТ с 10:00 до 19:00

СБ с 10:00 до 15:00

НД - вихідний

Консультація інженера
Чат с менеджеромЧат с менеджером

Про інтернет-магазин

Про магазин

GamingPC - український виробник ігрових комп'ютерів.

Магазин GamingPC заснований у 2017 році - командою досвідчених системних адміністраторів ІТ аутсорсингової компанії r0bot.com.ua , які мають багаторічний досвід у створенні, підтримці, обслуговуванні та ремонті комп'ютерів. Завдання GamingPC полягає у створенні якісних високопродуктивних систем під запити найвибагливіших користувачів.

ЧОМУ МИ?

  1. Головна особливість нашої роботи полягає у з'ясуванні потреб кожного клієнта та підборі оптимальних параметрів під потреби: кіберспортсмена, геймера або професійного користувача.
  2. Ми використовуємо лише якісні компоненти, які перевірені нами та мають гарну репутацію на профільних форумах в інтернеті.
  3. За допомогою нашого конфігуратора ви зможете підібрати для Ваших завдань оптимальну конфігурацію комп'ютера, а наші IT-фахівці проконсультую Вас з будь-яких питань.
  4. Після створення комп'ютера інженери проводять тестування, щоб переконатися, що ваш комп'ютер готовий до будь-якого навантаження.
  5. Ми здійснюємо підтримку користувача після продажу комп'ютера, завжди готові відповісти на Ваші запитання та допомогти у вирішенні будь-якої проблеми (інсталяція Windows, інсталяція драйверів тощо) - віддалена допомога системного адміністратора.

Побудова та тестування комп'ютерів проходить в сертифікованому цеху DC Link у м. Харкові, пройшло всі необхідні етапи перевірок, що підтверджується відповідними документами сертифікації. Сертифікати доступні у розділі сертифікати.

Фото: цех DC Link, у цьому цеху збираються також такі торгові марки як ExpertPC та Cobra.

Ми завжди створювали, створюваемо та створюватимемо найкращі комп'ютери та забезпечуємо підтримку вищого класу (віддалена допомога системного адміністратора, гарантійний сервіс)! Наша мета – зайняти лідируючу позицію серед геймерів та кіберспортсменів в Україні.